Obchodní podmínky

Platební podmínky

Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu zboží uvedené v objednávce. Nebude-li požadované zboží na skladě, bude o této skutečnosti kupující vyrozuměn. Kupující se zavazuje zboží odebrat a zaplatit sjednanou kupní cenu dle způsobu výběru formy úhrady a dodání při registraci. Právo na zaplacení kupní ceny vzniká prodávajícímu dnem splnění závazku.

Způsob platby

Cenu zboží může kupující uhradit: 

  • dobírkou při převzetí zboží prostřednictvím České pošty 
  • při objednávce prostřednictvím e Banky

Termín dodání

Objednané zboží bude téhož dne, nejpozději však den následující odesláno prostřednictvím České pošty. Dodání bude tedy realizováno do 2 – 3 pracovních dnů.

Poštovné a balné

Při dodání zboží účtujeme poštovné dle tarifů České pošty.
Cena zboží placeného formou dobírky se navýší dle hmotnosti převážně o Kč 125,-. Cena dobírky na Slovensko je 236,-Kč.
Ke zboží placenému prostřednictvím e Banky je přičteno poštovné ve výši Kč 25,-.
Balné neúčtujeme.
Při odběru zboží v hodnotě přesahující Kč 2.000,- hradí poštovné prodávající.

Vlastnická práva ke zboží

Vlastnické právo přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží, jedinou podmínkou je úplné zaplacení sjednané kupní ceny.

Záruční podmínky

V případě, že se po převzetí zboží kupujícím vyskytnou v záruční době vady zboží, může kupující uplatnit svou oprávněnou reklamaci. Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními zákona
(24 měsíců).

Reklamace

Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně (e-mailem). V písemném oznámení uvede kupující zjištěné vady, tj. o jaké vady se jedná a jak se projevují. K reklamaci je nutné předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.
Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z používání zboží, funkčních vlastností a škod z neodborného používání zboží, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací či praním /tzn. v rozporu s pokyny uvedenými v příbalovém letáku/. Na vady tohoto původu se poskytnutá záruka nevztahuje. Prodávající se zavazuje bez zbytečného odkladu reklamaci vyřídit nebo informovat zákazníka o průběhu jejího vyřizování.

Odstoupení od kupní smlouvy

V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.
V případě vrácení zboží veškeré náklady hradí zákazník.
Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, zašle zboží na adresu uvedenou v sekci kontakt a to za následujících podmínek:

  • zboží musí být v původním nepoškozeném obalu
  • nesmí být použité
  • musí být nepoškozené
  • musí být kompletní (včetně příslušenství, návodu atd.)
  • s dokladem o koupi

Zboží je nutno zaslat doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Taktéž zboží není možno poslat na dobírku, takto zaslané zboží nebude přijato. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží zašleme peníze převodem na účet zákazníka a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Nakládání s osobními daty

Společnost Bohemia Impex International, s.r.o. se zavazuje plně respektovat důvěrný charakter vašich osobních dat. Kupující se může spolehnout, že jeho data budou zabezpečena proti neautorizovanému přístupu a proti zneužití. Pro chod elektronického obchodu jsou však osobní data nezbytná pro identifikaci kupujícího.

Souhlasím s podmínkami a chci nakupovat.


Bohemia Impex International spol.s.r.o., Podvesná XII/2541, Zlín, IČ: 262 72 181, OR zapsáno u Kr.soudu Brno oddíl C, vložka 41112
| Mapa webu | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Přidat do oblíbených |
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu Bohemia Impex International zakázáno.