Speciální kloubní bandáže

Kloubní elastické bandáže SABONA jsou výjimečné tím, že součástí textilie je speciální měděné vlákno, které napomáhá k vytváření a izolaci tepla v místě aplikace.
Přítomnost mědi je důležitá k zlepšení prokrvení, urychlení hojení, regeneraci po operacích a úrazech.
Bandáže SABONA jsou doporučovány lékaři také sportovcům pro uvolnění svalového napětí.

Materiál: 5% mědi, 40% Polyester, 15% Elastodin, 35% Nylon, 5% Viskoza

Rukavice - Sabona

Rukavice - Sabona [Art.SGM]

Tlumí bolesti při akutních a chronických onemocněních drobných ručních kloubů a zápěstí např. při artróze, revmatismu, syndromu karpálního tunelu, při zánětech šlach, po operacích a úrazech. Rukavice SABONA se doporučuje nosit po celý den, do zmírnění nebo úplného vymizení potíží.

480,- Kč s DPH

Bandáž zápěstí  - Sabona

Bandáž zápěstí - Sabona [Art.SGW]

Tlumí akutní i chronické bolesti zápěstí při artróze, revmatismu, syndromu karpálního tunelu, zánětu šlach, po operacích a úrazech. Preventivně se doporučuje její použití u sportovců – tenistů a golfistů.

360,- Kč s DPH

Bandáž lokte - Sabona

Bandáž lokte - Sabona [Art.SGE]

Tlumí bolesti při zánětu loketního kloubu (tzv. tenisový loket). Používá se taktéž preventivně při nespecifických postiženích lokte, po operacích a úrazech. Bandáž lokte SABONA se doporučuje nosit po celý den, do zmírnění nebo úplného vymizení potíží.

480,- Kč s DPH

Bandáž kolena -  Sabona

Bandáž kolena - Sabona [Art.SGK]

Cíleně chrání a zpevňuje kolenní kloub. Je anatomicky tvarovaná, udržuje stabilitu kloubu. Nejčastěji se používá při artróze , revmatismu, po úrazech a operacích. Bandáž kolena SABONA se doporučuje nosit po celý den, až do zmírnění nebo úplného vymizení potíží.

480,- Kč s DPH

Bandáž kotníku - Sabona

Bandáž kotníku - Sabona [Art.SGA]

Aplikuje se při akutních a chronických onemocněních v oblasti kotníku a nártu provázených bolestí např. při artróze, revmatismu, distorzi (podvrtnutí) kotníku, po operacích a úrazech. Bandáž kotníku SABONA se doporučuje nosit po celý den, až do zmírnění nebo úplného vymizení potíží.

480,- Kč s DPH

Bederní pás - Sabona

Bederní pás - Sabona [Art.SGB]

Skládá se z vnitřního a vnějšího dílu. Zpevňuje a chrání bederní páteř a tím přispívá k tlumení bolesti. Umožňuje elastické a suchým zipem nastavitelné přiložení na postiženou oblast. Pás je zhotoven z lehkého, prodyšného materiálu. Vnitřní díl je opatřen speciálním polštářkem.
Součástí elastického bederního pásu SABONA je speciální měděné vlákno TCI (Thermal Copper Insulation), které napomáhá k vytváření a izolaci tepla v místě aplikace. Zlepšuje prokrvení a tím napomáhá k urychlení hojení a regeneraci. Bolesti páteře jsou nejčastější příčinou pracovní neschopnosti. Důvodem je zvýšené napětí bederního svalstva, degenerativní změny nebo postižení bederních obratlů. Bederní pás se doporučuje nosit po celý den až do zmírnění nebo úplného vymizení potíží. Preventivně, např. při nesprávném držení těla.

1 625,- Kč s DPH


Bohemia Impex International spol.s.r.o., Podvesná XII/2541, Zlín, IČ: 262 72 181, OR zapsáno u Kr.soudu Brno oddíl C, vložka 41112
| Mapa webu | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Přidat do oblíbených |
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu Bohemia Impex International zakázáno.